Przejdź do treści
BuyMeGift
Polo Ralph Lauren szorty męskie

Answear PL

Oferta partnera

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren szorty męskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niego
Oryginalny produkt Polo Ralph Lauren
Oferta partnerska: Answear PL
Zostało tylko 1 szt.

314.99 PLN

Kupon · Do 30% taniej

STYLOWE ZAKUPY

Ważny Sep 23, 2026 – Oct 7, 2026

Najniższa zweryfikowana cena z 30 dni

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Polyester
Kolor
Orange
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
519,99 zł
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
3616855154019
Kod modelu
710963828

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

W magazynie

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Fri 25 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Męskie szorty kąpielowe Polo Ralph Lauren to stylowa propozycja na letnie dni, która łączy swobodny krój z funkcjonalnością

Ten model, ozdobiony wyrazistym motywem palmy i charakterystycznym haftem, sprzyja komfortowi zarówno podczas relaksu na plaży, jak i aktywności w wodzie

Idealnie sprawdzi się w plażowych stylizacjach i podczas wakacyjnych wyjazdów.

Polo Ralph Lauren szorty męskie jest w BuyMeGift wystawiony za 314.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Polo Ralph Lauren, a produkt należy do kategorii Shorts. Powyższa cena pochodzi z własnego pliku produktowego sklepu; BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu — zakupu dokonujesz w sklepie, w cenie sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
315 zł
24 Sept
Średnia
341 zł
Najwyższa
370 zł
370 zł315 zł
9 Jun23 Jul24 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

Informacja prawna (Dyrektywa Omnibus): Wpisy w tej sekcji mają charakter otwartej dyskusji społecznościowej i nie stanowią zweryfikowanych opinii konsumenckich o zakupie. Wszystkie komentarze podlegają moderacji.

    Dopasowania modelu Polo Ralph Lauren Szorty

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Polo Ralph Lauren Szorty →

    Więcej od Polo Ralph Lauren

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Polo Ralph Lauren →

    Okazje w kategorii Shorts

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje →

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL →

    Podobne: Shorts

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Shorts →

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.