Przejdź do treści
BuyMeGift
Polo Ralph Lauren skarpety damskie z bawełną 6-pack

Answear PL

Oferta partnera

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren skarpety damskie z bawełną 6-pack

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejDo 200 zł
Oryginalny produkt Polo Ralph Lauren
Oferta partnerska: Answear PL

179.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Cotton
Kolor
White
Rozmiar
166
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
179,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3616858477245
Kod modelu
455923602

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Wed 23 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Damskie skarpety Polo Ralph Lauren to propozycja dla kobiet ceniących wygodę i dyskretną elegancję w każdym detalu

Ten 6-pak białych, krótkich skarpetek, wykonanych z dominującej bawełny, sprzyja komfortowi noszenia przez cały dzień

Ich cienka struktura materiału sprawia, że są idealnym uzupełnieniem wielu stylizacji, od sportowych po bardziej swobodne.

Polo Ralph Lauren skarpety damskie z bawełną 6-pack jest w BuyMeGift wystawiony za 179.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Polo Ralph Lauren, a produkt należy do kategorii Ski Jackets. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
180 zł
9 Jun
Średnia
180 zł
Najwyższa
180 zł
9 JunCena stabilna od 9 Jun29 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Polo Ralph Lauren Skarpety Bawełną

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Polo Ralph Lauren Skarpety Bawełną

    Więcej od Polo Ralph Lauren

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Polo Ralph Lauren

    Okazje w kategorii Ski Jackets

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Ski Jackets

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Ski Jackets

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.