Przejdź do treści
BuyMeGift
Zadig & Voltaire Zadig Woda perfumowana w sprayu 90 ml

Brasty SI

Oferta partnera

Zadig & Voltaire

Zadig & Voltaire Zadig Woda perfumowana w sprayu 90 ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Zadig & Voltaire
Oferta partnerska: Brasty SI
Najlepsza cena z 10 sklepów

69.33 EUR

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Porównaj ceny (10 sklepów)
Najtaniej: 69.33 EUR w Brasty SI

Przeliczone po dzisiejszym kursie EBC — Brasty SI pobiera płatność w EUR, bez kosztów dostawy zagranicznej.

Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Profumi Ambrati
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3423222119102
Kod modelu
shopify_IT_9965585989951_50834881478975

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Opis | ZADIG od Zadig&Voltaire: nowy buntowniczy, kwiatowo-orientalny zapach dla kobiet Uwolnij swój umysł i duszę z ZADIG, nową damską kompozycją od Zadig&Voltaire

Odważ się żyć niezależnie, z prawdziwie buntowniczym sercem

Zaakceptuj wzloty i upadki, by osiągnąć nowe, ekscytujące horyzonty

Pozwól sobie na swobodę i podążaj za instynktem

To czas, by odkrywać nieznane tereny na swój sposób

To czas, by rozwinąć skrzydła i wzlecieć

Magnetyczna kwiatowo-orientalna kompozycja Zapach ZADIG tworzy wyjątkowy podpis dla niezależnej kobiety

Akord białego i czarnego sezamu śmiało otula skórę już przy pierwszym kontakcie

W sercu perfum nieodparta kwiatowa nuta kwiatu pomarańczy emanuje świetlistą kobiecością

Otulające nuty bazy łączą zmysłowość wanilii z kremowością akordu sandałowca i chantilly, tworząc magnetyczny ślad

Wykonany w 89% ze składników pochodzenia naturalnego, ZADIG jest certyfikowanym zapachem wegańskim

Wołanie wolności: flakon w kształcie skrzydeł, który łamie zasady Inspirowany kultowym logo Zadig&Voltaire, flakon w kształcie skrzydeł symbolizuje wolność

Technicznie złożony i śmiało wykraczający poza schematy, łamie wszelkie kody tradycyjnego perfumiarstwa

Metaliczny, srebrny akcent nadaje mu szlachetnego wykończenia, czyniąc z niego przedmiot będący jednocześnie modnym dodatkiem i wyjątkowym talizmanem wolności

Atomizer można odkręcić, aby uzupełnić zapach.| | Składniki | | Nuty zapachowe | | Sposób użycia | | Producent | | Bezpieczeństwo | | ZADIG od Zadig&Voltaire: nowy buntowniczy, kwiatowo-orientalny zapach dla kobiet Uwolnij swój umysł i duszę z ZADIG, nową damską kompozycją od Zadig&Voltaire

Odważ się żyć niezależnie, z prawdziwie buntowniczym sercem

Zaakceptuj wzloty i upadki, by osiągnąć nowe, ekscytujące horyzonty

Pozwól sobie na swobodę i podążaj za instynktem

To czas, by odkrywać nieznane tereny na swój sposób

To czas, by rozwinąć skrzydła i wzlecieć

Magnetyczna kwiatowo-orientalna kompozycja Zapach ZADIG tworzy wyjątkowy podpis dla niezależnej kobiety

Akord białego i czarnego sezamu śmiało otula skórę już przy pierwszym kontakcie

W sercu perfum nieodparta kwiatowa nuta kwiatu pomarańczy emanuje świetlistą kobiecością

Otulające nuty bazy łączą zmysłowość wanilii z kremowością akordu sandałowca i chantilly, tworząc magnetyczny ślad

Wykonany w 89% ze składników pochodzenia naturalnego, ZADIG jest certyfikowanym zapachem wegańskim

Wołanie wolności: flakon w kształcie skrzydeł, który łamie zasady Inspirowany kultowym logo Zadig&Voltaire, flakon w kształcie skrzydeł symbolizuje wolność

Technicznie złożony i śmiało wykraczający poza schematy, łamie wszelkie kody tradycyjnego perfumiarstwa

Metaliczny, srebrny akcent nadaje mu szlachetnego wykończenia, czyniąc z niego przedmiot będący jednocześnie modnym dodatkiem i wyjątkowym talizmanem wolności

Atomizer można odkręcić, aby uzupełnić zapach.

Zaoszczędź nawet około 236.55 PLN w innym sklepie (po przeliczeniu)

Zadig & Voltaire Zadig Woda perfumowana w sprayu 90 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 69.33 EUR przez sklep Brasty SI. Marka to Zadig & Voltaire, a produkt należy do kategorii Dedicated. BuyMeGift porównuje ten produkt w 10 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (10 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

Brasty SI

Najtańsza oferta

69.33 EUR

Najlepsza cena
W magazynie

Brasty HR

Ten sam produkt

71.03 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Norway

Ten sam produkt

106.95 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Czechia

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Greece

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Finland

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Portugal

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Denmark

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Romania

Ten sam produkt

114.08 EUR

142.60 EUR

W magazynie

Papique PL

Ten sam produkt

538.00 PLN

0.00 PLNW magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
301 zł · Brasty SI
21 Jun15 Jul20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Skład (INCI)

Zawiera składniki często odradzane w ciąży — skonsultuj się z lekarzemAlergeny z listy UE: 18Pasuje do: cery trądzikowej, cery mieszanej, cery suchej, cery normalnej, cery tłustej

Wykryte alergeny: LINALOOL, LIMONENE, LINALYL ACETATE, HYDROXYCITRONELLAL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, COUMARIN, FARNESOL, TERPINEOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, TERPINOLENE, BENZALDEHYDE, CINNAMYL ALCOHOL, CARVONE

ALCOHOL · PARFUM (FRAGRANCE) · AQUA (WATER) · TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES · LINALOOL · LIMONENE · VANILLIN · HEXAMETHYLINDANOPYRAN · CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL · LINALYL ACETATE · HYDROXYCITRONELLAL · JUNIPERUS VIRGINIANA OIL
Pokaż wszystkie składniki (44) · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · ETHYLHEXYL SALICYLATE · TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL · COUMARIN · CITRUS AURANTIUM PEEL OIL · GERANYL ACETATE · PINENE · FARNESOL · TERPINEOL · AMYL SALICYLATE · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · GERANIOL · ISOEUGENYL ACETATE · CITRONELLOL · ROSE KETONES · CITRIC ACID · CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL · BENZYL BENZOATE · BETA-CARYOPHYLLENE · CITRAL · BENZYL ALCOHOL · TERPINOLENE · BENZALDEHYDE · ALPHA-TERPINENE · CITRUS AURANTIUM FLOWER OIL · CINNAMYL ALCOHOL · EUCALYPTOL · BENZOPHENONE · CARVONE · CI 19140 (YELLOW 5) · CI 14700 (RED 4) · CI 60730 (EXT. VIOLET 2).

Dane o składnikach: INCI API · to nie porada medyczna

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Zadig & Voltaire Woda Perfumowana Sprayu

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Zadig & Voltaire Woda Perfumowana Sprayu

    Więcej od Zadig & Voltaire

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Zadig & Voltaire

    Okazje w kategorii Dedicated

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: Dedicated

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Dedicated

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.