Przejdź do treści
BuyMeGift
Woda perfumowana Liquides imaginaires Fleuve Tendre - 100 ML

Papique PL

Oferta partnera

Liquides imaginaires

Woda perfumowana Liquides imaginaires Fleuve Tendre - 100 ML

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Liquides imaginaires
Oferta partnerska: Papique PL

1139.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Woda perfumowana
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3770004394593
Kod modelu
shopify_IT_9060524589375_47409186898239

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Dostawa od 0.00 PLN

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Liquides Imaginaires Fleuve Tendre Eau de Parfum 100 ml to unisexowy, piżmowy zapach

Daj się uwieść urokowi zapachu, który zaprasza do odkrywania zakazanych przyjemności miłości

Niczym rzeka płynąca z czułością i namiętnością, ten zapach ucieleśnia przekraczanie granic i dreszczyk ryzyka

Zainspirowany Mapą Tendre, legendarną alegorią miłości, Fleuve Tendre Eau de Parfum 100 ml to pachnąca ścieżka prowadząca do wyimaginowanej krainy zmysłowych przyjemności

Podążaj wąską ścieżką otoczoną niebieskimi ostami i pachnącymi, pieprznymi krzewami, i odkryj sekretną jaskinię. dove Wejścia strzegą krzewy dzikiej róży.

Woda perfumowana Liquides imaginaires Fleuve Tendre - 100 ML jest w BuyMeGift wystawiony za 1139.00 PLN przez sklep Papique PL. Marka to Liquides imaginaires, a produkt należy do kategorii Fragrances. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
1139 zł
18 Jul
Średnia
1151 zł
Najwyższa
1174 zł
1174 zł1139 zł
20 Jun18 Jul20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Skład (INCI)

Bez składników odradzanych w ciążyAlergeny z listy UE: 10Pasuje do: cery trądzikowej, cery mieszanej, cery suchej, cery normalnej, cery tłustej

Wykryte alergeny: LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, FARNESOL

ALCOHOL DENAT. · PARFUM (FRAGRANCE) · AQUA (WATER) · LIMONENE · HEXYL CINNAMAL · CITRONELLOL · LINALOOL · COUMARIN · HYDROXYCITRONELLAL · GERANIOL · CITRAL · BENZYL BENZOATE
Pokaż wszystkie składniki (13) · FARNESOL.

Dane o składnikach: INCI API · to nie porada medyczna

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Liquides imaginaires Woda Perfumowana Fleuve

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Liquides imaginaires Woda Perfumowana Fleuve

    Więcej od Liquides imaginaires

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Liquides imaginaires

    Okazje w kategorii Fragrances

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: Fragrances

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Fragrances

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.