Przejdź do treści
BuyMeGift
Woda perfumowana bambusowa Adolfo Dominguez 200ml

Brasty SI

Oferta partnera

Adolfo Dominguez

Woda perfumowana bambusowa Adolfo Dominguez 200ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Adolfo Dominguez
Oferta partnerska: Brasty SI
Najlepsza cena z 3 sklepów

47.96 EUR

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Porównaj ceny (3 sklepów)
Najtaniej: 47.96 EUR w Brasty SI

Przeliczone po dzisiejszym kursie EBC — Brasty SI pobiera płatność w EUR, bez kosztów dostawy zagranicznej.

Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Profumi Legnosi
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8410190635890
Kod modelu
shopify_IT_10271027724607_52373961277759

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Adolfo Dominguez Bambú Eau De Parfum 200ml to wyrafinowany i wyrafinowany zapach, idealny dla chi szukających trwałych i otulających perfum

Z świeżymi i drzewnymi nutami emanuje elegancją i witalnością, podkreślając osobowość chi, która go nosi

Jego długa trwałość zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień

Idealny na każdą okazję, ten zapach łączy rzemiosło z nowoczesnością, stanowiąc idealny prezent dla chi pragnących wyróżnić się stylem.

Zaoszczędź nawet około 166.23 PLN w innym sklepie (po przeliczeniu)

Woda perfumowana bambusowa Adolfo Dominguez 200ml jest w BuyMeGift wystawiony za 47.96 EUR przez sklep Brasty SI. Marka to Adolfo Dominguez, a produkt należy do kategorii False Lashes. BuyMeGift porównuje ten produkt w 3 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (3 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

Brasty SI

Najtańsza oferta

47.96 EUR

Najlepsza cena
W magazynie

Brasty HR

Ten sam produkt

49.14 EUR

W magazynie

Papique PL

Ten sam produkt

375.00 PLN

25.00 PLNW magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
209 zł · Brasty SI
20 JunCena stabilna od 20 Jun20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Skład (INCI)

Zawiera składniki często odradzane w ciąży — skonsultuj się z lekarzemAlergeny z listy UE: 9Pasuje do: cery trądzikowej, cery mieszanej, cery normalnej, cery tłustej

Wykryte alergeny: HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL

ALCOHOL DENAT. · AQUA (WATER) · PARFUM (FRAGRANCE) · HEXYL CINNAMAL · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · LIMONENE · COUMARIN · LINALOOL · CITRONELLOL · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · CITRAL · ALCOHOL
Pokaż wszystkie składniki (19) · GERANIOL · TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE · EUGENOL · CI 19140 (YELLOW 5) · CI 42090 (BLUE 1) · CI 17200 (RED 33) · CI 60730 (EXT. VIOLET 2).

Dane o składnikach: INCI API · to nie porada medyczna

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Adolfo Dominguez Woda Perfumowana Bambusowa

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Adolfo Dominguez Woda Perfumowana Bambusowa

    Więcej od Adolfo Dominguez

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Adolfo Dominguez

    Okazje w kategorii False Lashes

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: False Lashes

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj False Lashes

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.