Przejdź do treści
BuyMeGift
United Colors of Benetton koszula damska bawełniana

Answear PL

Oferta partnera

United Colors of Benetton

United Colors of Benetton koszula damska bawełniana

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejDo 200 zł
Oryginalny produkt United Colors of Benetton
Oferta partnerska: Answear PL

154.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Cotton
Kolor
Blue
Rozmiar
6
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
259,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8056256689782
Kod modelu
5DHJDQ0DT

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Thu 24 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Koszula United Colors of Benetton to uniwersalny element garderoby, który sprzyja swobodzie ruchów i komfortowi noszenia przez cały dzień

Wykonana w całości z bawełny, stanowi doskonałą bazę dla stylizacji o charakterze casualowym, klasycznym oraz miejskim

Ten model z łatwością dopasuje się do wielu okazji, od spotkań po bardziej zrelaksowane wyjścia.

United Colors of Benetton koszula damska bawełniana jest w BuyMeGift wystawiony za 154.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to United Colors of Benetton, a produkt należy do kategorii T-shirts. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
155 zł
29 Aug
Średnia
171 zł
Najwyższa
190 zł
190 zł155 zł
9 Jun17 Jul29 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu United Colors of Benetton Koszula Damska Bawełniana

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj United Colors of Benetton Koszula Damska Bawełniana

    Więcej od United Colors of Benetton

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź United Colors of Benetton

    Okazje w kategorii T-shirts

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: T-shirts

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj T-shirts

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.