Przejdź do treści
BuyMeGift
U.S. Polo Assn. pasek skórzany Marshal

Answear PL

Oferta partnera

U.S. Polo Assn.

U.S. Polo Assn. pasek skórzany Marshal

Rekomendacja Prezentowa
Do 200 zł
Oryginalny produkt U.S. Polo Assn.
Oferta partnerska: Answear PL

144.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Leather
Kolor
Black
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
289,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8056280501524
Kod modelu
AIUQQ2567WAJ

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Tue 22 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Pasek z kolekcji U

S

Polo Assn

Model wykonany z połączenia skóry naturalnej i ekologicznej.

U.S. Polo Assn. pasek skórzany Marshal jest w BuyMeGift wystawiony za 144.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to U.S. Polo Assn., a produkt należy do kategorii Belts. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
145 zł
1 Jun
Średnia
145 zł
Najwyższa
145 zł
1 JunCena stabilna od 1 Jun31 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu U.S. Polo Assn. Pasek Skórzany Marshal

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj U.S. Polo Assn. Pasek Skórzany Marshal

    Więcej od U.S. Polo Assn.

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź U.S. Polo Assn.

    Okazje w kategorii Belts

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Belts

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Belts

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.