Przejdź do treści
BuyMeGift
Tom Wood naszyjnik srebrny Umi Necklace

Answear PL

Oferta partnera

Tom Wood

Tom Wood naszyjnik srebrny Umi Necklace

Rekomendacja Prezentowa
Prezent Premium
Oryginalny produkt Tom Wood
Oferta partnerska: Answear PL
Zostało tylko 1 szt.

1999.90 PLN

Kupon · Do 30% taniej

STYLOWE ZAKUPY

Ważny Sep 23, 2026 – Oct 7, 2026

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Silver
Kolor
Silver
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
1999,90 zł
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
7072508358955
Kod modelu
101450

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

W magazynie

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Mon 28 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Naszyjnik z kolekcji Tom Wood

Model z ozdobnym elementem, wykonany ze srebra próby 925 pokrytego białym rodem.

W skrócie

Tom Wood naszyjnik srebrny Umi Necklace jest w BuyMeGift wystawiony za 1999.90 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Tom Wood, a produkt należy do kategorii Water Bottles. Powyższa cena pochodzi z własnego pliku produktowego sklepu; BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu — zakupu dokonujesz w sklepie, w cenie sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
2000 zł
1 Jun
Średnia
2000 zł
Najwyższa
2000 zł
1 JunCena stabilna od 1 Jun10 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Informacja prawna (Dyrektywa Omnibus)

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

Informacja prawna (Dyrektywa Omnibus): Wpisy w tej sekcji mają charakter otwartej dyskusji społecznościowej i nie stanowią zweryfikowanych opinii konsumenckich o zakupie. Wszystkie komentarze podlegają moderacji.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Podobne modele i warianty

Porównaj dostępne wersje, kolory i zbliżone produkty.

Szukaj Tom Wood Naszyjnik Srebrny Umi

Więcej od Tom Wood

Więcej popularnych produktów tej marki.

Odwiedź Tom Wood

Okazje w kategorii Water Bottles

Najlepsze przecenione oferty w tej kategorii.

Zobacz okazje

Więcej z Answear PL

Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

Zobacz Answear PL

Podobne: Water Bottles

Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

Przeglądaj Water Bottles
Odkrywaj dalej

Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

Newsletter

Nie przegap żadnej okazji.

Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.