Przejdź do treści
BuyMeGift
Sporty & Rich  Syracuse szorty dresowe bawełniane damskie

PRMPL

Oferta partnera

Sporty & Rich

Sporty & Rich Syracuse szorty dresowe bawełniane damskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Sporty & Rich
Oferta partnerska: PRMPL

336.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
XS
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
women
Typ produktu
Ona>Odzież>Szorty
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
840507409520
Kod modelu
SH03775325RE02

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Sporty & Rich Syracuse bordowe szorty to klasyczne szorty dresowe, które oferują niezrównany komfort dla kobiet ceniących swobodę i styl

Kolekcja Syracuse od Sporty & Rich to hołd dla sportowego dziedzictwa, łączący estetykę vintage z nowoczesnym luksusem

Głęboki, bordowy odcień tych szortów podkreśla ich wyrafinowany charakter, dodając każdej stylizacji nutę elegancji i pewności siebie

Wykonane z miękkiej bawełny, z wysokim stanem i elastyczną talią, zapewniają nieograniczoną swobodę ruchów i doskonałe dopasowanie

Idealne na ciepłe dni, sprawdzą się zarówno podczas relaksu w domu, jak i w dynamicznym miejskim krajobrazie, stając się bazą dla casualowych i streetwearowych zestawów.

Sporty & Rich Syracuse szorty dresowe bawełniane damskie jest w BuyMeGift wystawiony za 336.99 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Sporty & Rich, a produkt należy do kategorii Shorts. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
337 zł
19 Jul
Średnia
412 zł
Najwyższa
520 zł
520 zł337 zł
1 Jul20 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Sporty & Rich Syracuse Szorty Dresowe

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Sporty & Rich Syracuse Szorty Dresowe

    Więcej od Sporty & Rich

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Sporty & Rich

    Okazje w kategorii Shorts

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Shorts

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Shorts

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.