Przejdź do treści
BuyMeGift
Sporty & Rich  okulary przeciwsłoneczne damskie

PRMPL

Oferta partnera

Sporty & Rich

Sporty & Rich okulary przeciwsłoneczne damskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Sporty & Rich
Oferta partnerska: PRMPL

649.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
One size
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
women
Typ produktu
Ona>Akcesoria>Okulary
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
840448855967
Kod modelu
AC072600300BR12

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Sporty & Rich to marka, która z łatwością łączy sportowe dziedzictwo z luksusowym stylem życia

Te brązowe okulary przeciwsłoneczne z szylkretowym wzorem są kwintesencją tej filozofii, oferując wyrafinowany dodatek do każdej stylizacji

Ich owalne oprawki subtelnie podkreślają rysy twarzy, a jednolita soczewka z filtrem UV400 dba o komfort i pełną ochronę wzroku

To idealny wybór na słoneczne dni, zarówno podczas miejskich eskapad, jak i relaksu na eleganckim tarasie

Z nimi poczujesz się pewnie i stylowo, niezależnie od okazji.

Sporty & Rich okulary przeciwsłoneczne damskie jest w BuyMeGift wystawiony za 649.99 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Sporty & Rich, a produkt należy do kategorii Sunglasses. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
650 zł
19 Jul
Średnia
822 zł
Najwyższa
1000 zł
1000 zł650 zł
1 Jul16 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Sporty & Rich Okulary Przeciwsłoneczne

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Sporty & Rich Okulary Przeciwsłoneczne

    Więcej od Sporty & Rich

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Sporty & Rich

    Okazje w kategorii Sunglasses

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Sunglasses

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sunglasses

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.