Przejdź do treści
BuyMeGift
Riviera Maison wazon dekoracyjny ze szkła 14,5 x 8 x 22 cm

Answear PL

Oferta partnera

Riviera Maison

Riviera Maison wazon dekoracyjny ze szkła 14,5 x 8 x 22 cm

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejDo 200 zł
Oryginalny produkt Riviera Maison
Oferta partnerska: Answear PL

149.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Glass
Kolor
Transparent
Rozmiar
17
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
149,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8721148219940
Kod modelu
575580

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Thu 24 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Wazon Lovely Bag S Riviera Maison to dekoracyjny element wnętrza, który pozwala na stylowe wyeksponowanie świeżych kwiatów i gałązek

Jego nowoczesny i minimalistyczny design sprawia, że doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje, dodając im subtelnej elegancji

Dzięki kompaktowym wymiarom i szerokiemu otworowi, ten transparentny wazon staje się uniwersalnym naczyniem do tworzenia zachwycających kompozycji florystycznych, od wiosennych tulipanów po delikatne róże.

Riviera Maison wazon dekoracyjny ze szkła 14,5 x 8 x 22 cm jest w BuyMeGift wystawiony za 149.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Riviera Maison, a produkt należy do kategorii Hair Salon Brushes. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
150 zł
1 Jul
Średnia
150 zł
Najwyższa
150 zł
1 JulCena stabilna od 1 Jul29 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Riviera Maison Wazon Dekoracyjny Szkła

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Riviera Maison Wazon Dekoracyjny Szkła

    Więcej od Riviera Maison

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Riviera Maison

    Okazje w kategorii Hair Salon Brushes

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Hair Salon Brushes

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Hair Salon Brushes

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.