Przejdź do treści
BuyMeGift
Riviera Maison karafka ze szkła

Answear PL

Oferta partnera

Riviera Maison

Riviera Maison karafka ze szkła

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoDo 200 zł
Oryginalny produkt Riviera Maison
Oferta partnerska: Answear PL

179.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Glass
Kolor
Transparent
Rozmiar
3
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
179,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8720794223790
Kod modelu
566160.

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Wed 23 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Karafka Riviera Maison to elegancki element wyposażenia stołu, który doskonale sprawdzi się do serwowania wina lub wody

Jej smukły kształt, zwężający się ku dołowi, w połączeniu ze złotym logo RM, nadaje każdej aranżacji stołu luksusowy charakter

Ten wyrafinowany design, utrzymany w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce, przyciąga wzrok i stanowi stylowy akcent w jadalni.

Riviera Maison karafka ze szkła jest w BuyMeGift wystawiony za 179.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Riviera Maison, a produkt należy do kategorii Jugs, Carafes & Milk Jugs. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
180 zł
19 Jul
Średnia
180 zł
Najwyższa
180 zł
19 JulCena stabilna od 19 Jul30 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Riviera Maison Karafka Szkła

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Riviera Maison Karafka Szkła

    Więcej od Riviera Maison

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Riviera Maison

    Okazje w kategorii Jugs, Carafes & Milk Jugs

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Jugs, Carafes & Milk Jugs

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Jugs, Carafes & Milk Jugs

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.