Przejdź do treści
BuyMeGift
PR Home lampa wisząca zewnętrzna Cebu, Ø 46 cm, kabel 2,5 m, IP44

Lampy PL

Oferta partnera

PR Home

PR Home lampa wisząca zewnętrzna Cebu, Ø 46 cm, kabel 2,5 m, IP44

Rekomendacja Prezentowa
Dla DomuPrezent Premium
Oryginalny produkt PR Home
Oferta partnerska: Lampy PL
Kod PLP-DISCOUNT13

634.23 PLN

729.00 PLN

Cena sugerowana: 886.00 PLN

Kupon · 13% taniej

13% rabatu dla klientów biznesowych

Ważny Jun 25, 2024 – Mar 31, 2027

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Marka
PR Home
Kolor
Black
Stan
Nowy fabrycznie
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
7330976110087
Kod modelu
3546-2503
Numer modelu
7595084

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

W magazynie

3-5 dni roboczych

Przewidywana dostawa: Mon 28 Sept – Wed 30 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Solidna zewnętrzna lampa wisząca Cebu z wtyczką Lampa wisząca Cebu została wykonana z wyjątkowego materiału - lampakanay

Jest to roślina bagienna, którą znamy jako sitowie

Włókna są bardzo mocne i trwałe, stanowiąc idealny materiał tkacki

Przekonaj się o tym dzięki tej wyjątkowej lampie wiszącej - wprowadź czystą naturę do swojego domu! Lampa doskonale pasuje do ogrodu zimowego lub na patio i tworzy przyziemną atmosferę

Czarny kabel ma około 2,5 metra długości, jest wyposażony we wtyczkę i nadaje się do użytku na zewnątrz

Lampa wisząca ma oprawę E27

Pogoda i promieniowanie UV mogą mieć wpływ na wygląd lampy.

PR Home lampa wisząca zewnętrzna Cebu, Ø 46 cm, kabel 2,5 m, IP44 jest w BuyMeGift wystawiony za 634.23 PLN przez sklep Lampy PL. Marka to PR Home, a produkt należy do kategorii Outdoor Pendant Lights. Powyższa cena pochodzi z własnego pliku produktowego sklepu; BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu — zakupu dokonujesz w sklepie, w cenie sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
729 zł
1 Jun
Średnia
729 zł
Najwyższa
729 zł
1 JunCena stabilna od 1 Jun28 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu PR Home Lampa Wisząca Zewnętrzna

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj PR Home Lampa Wisząca Zewnętrzna

    Więcej od PR Home

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź PR Home

    Okazje w kategorii Outdoor Pendant Lights

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Lampy PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Lampy PL

    Podobne: Outdoor Pendant Lights

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Outdoor Pendant Lights

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.