Przejdź do treści
BuyMeGift
Poszewka na poduszkę 30x50 cm Dibel – Kave Home
-15%

Bonami.pl

Oferta partnera

Kave Home

Poszewka na poduszkę 30x50 cm Dibel – Kave Home

Rekomendacja Prezentowa
Dla DomuDo 100 zł
Oryginalny produkt Kave Home
Oferta partnerska: Bonami.pl

98.02 PLN

83.32 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Beige
Stan
Nowy fabrycznie
Wzór
Jednokolorowy/Strukturalny
Typ produktu
Kategorie > Tekstylia > Poduszki > Poszewki na poduszki
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8447305110621
Kod modelu
X00504FN06

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Poszewka na poduszkę Dibel wniesie subtelną figlarność do Twojego wnętrza

Wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełny, która zapewnia miękkość w dotyku i wygodne wsparcie w chwilach relaksu

Jej powierzchnia jest ozdobiona nieprzerwanym haftem liniowym, który tworzy subtelny detal graficzny

Motyw ten z łatwością towarzyszy tkaninie, nie rozpraszając uwagi, a raczej dodając ciekawy kontrast do poduszki

Ponadto każdy element jest haftowany ręcznie, co oznacza, że każda poszewka może mieć subtelne różnice, które podkreślają jej wyjątkowość

Poszewka ma wymiary 30 x 50 cm.

Poszewka na poduszkę 30x50 cm Dibel – Kave Home jest w BuyMeGift wystawiony za 83.32 PLN przez sklep Bonami.pl. Marka to Kave Home, a produkt należy do kategorii Dresses. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

6% powyżej odnotowanego minimum
Najniższa
78 zł
21 Jun
Średnia
93 zł
Najwyższa
98 zł
98 zł78 zł
21 JunMin. 78 zł25 Jul28 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Kave Home Poszewka Poduszkę 30X50

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Kave Home Poszewka Poduszkę 30X50

    Więcej od Kave Home

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Kave Home

    Okazje w kategorii Dresses

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Bonami.pl

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Bonami.pl

    Podobne: Dresses

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Dresses

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.