Przejdź do treści
BuyMeGift
Port Tanger LYDIA okulary przeciwsłoneczne damskie

PRMPL

Oferta partnera

Port Tanger

Port Tanger LYDIA okulary przeciwsłoneczne damskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Port Tanger
Oferta partnerska: PRMPL

1169.90 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
One size
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
women
Typ produktu
Ona>Akcesoria>Okulary
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
7224176945337
Kod modelu
PT.8013

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Port Tanger prezentuje model okularów przeciwsłonecznych, który stanowi kwintesencję nowoczesnego luksusu i miejskiego szyku

Ten projekt, utrzymany w głębokim, wzorzystym brązie, idealnie wpisuje się w estetykę quiet luxury, oferując zarówno wyrafinowany wygląd, jak i niezawodną ochronę

Wykonane z wysokiej jakości acetatu, z prostokątnymi oprawkami, okulary te są doskonałym wyborem dla kobiet ceniących sobie zarówno klasyczną elegancję, jak i odważne akcenty w codziennych stylizacjach, od casualowych po imprezowe

To propozycja, która z łatwością dopełni każdą garderobę, dodając jej unikalnego charakteru.

Port Tanger LYDIA okulary przeciwsłoneczne damskie jest w BuyMeGift wystawiony za 1169.90 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Port Tanger, a produkt należy do kategorii Sunglasses. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
1170 zł
19 Jul
Średnia
1179 zł
Najwyższa
1190 zł
1190 zł1170 zł
1 Jul19 Jul4 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Port Tanger Lydia Okulary Przeciwsłoneczne

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Port Tanger Lydia Okulary Przeciwsłoneczne

    Więcej od Port Tanger

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Port Tanger

    Okazje w kategorii Sunglasses

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Sunglasses

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sunglasses

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.