Przejdź do treści
BuyMeGift
Polo Ralph Lauren  torebka shopper damska zamszowa

PRMPL

Oferta partnera

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren torebka shopper damska zamszowa

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Polo Ralph Lauren
Oferta partnerska: PRMPL
Najlepsza cena z 2 sklepów

2199.90 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
One size
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
women
Typ produktu
Ona>Akcesoria>Torebki
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3616855452610
Kod modelu
428922880

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Polo Ralph Lauren Torebka Shopper to symbol ponadczasowego stylu i swobodnej elegancji, która podkreśla indywidualność i wyrafinowany gust współczesnej kobiety, ceniącej luksus i funkcjonalność

Ten model, będący kwintesencją amerykańskiego szyku z nutą boho, urzeka głębokim, granatowym odcieniem, który doskonale komponuje się z jesienno-zimową paletą barw

Wykonana z luksusowej skóry zamszowej, torebka emanuje naturalnym pięknem i miękkością, jednocześnie zachowując trwałość na lata

Jej kompaktowy rozmiar sprawia, że jest idealna do przechowywania najważniejszych drobiazgów, a możliwość noszenia jej w dłoni lub na ramieniu dodaje jej wszechstronności

To doskonały wybór na codzienne wyjścia, spotkania ze znajomymi czy weekendowe eskapady, gdzie styl ma być zarówno swobodny, jak i wyrafinowany.

To obecnie najniższa znaleziona przez nas cena.

Polo Ralph Lauren torebka shopper damska zamszowa jest w BuyMeGift wystawiony za 2199.90 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Polo Ralph Lauren, a produkt należy do kategorii Handbags. BuyMeGift porównuje ten produkt w 2 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (2 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

PRMPL

Najtańsza oferta

2199.90 PLN

Najlepsza cena
W magazynie

Answear PL

Ten sam produkt

2199.90 PLN

W magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
W 2 sklepach
Najniższa
2200 zł
Dziś
Średnia
2200 zł
Dziś
Najwyższa
2200 zł
Dziś
9 JunCena stabilna od 9 Jun23 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Polo Ralph Lauren Torebka Shopper Damska

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Polo Ralph Lauren Torebka Shopper Damska

    Więcej od Polo Ralph Lauren

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Polo Ralph Lauren

    Okazje w kategorii Handbags

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Handbags

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Handbags

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.