Przejdź do treści
BuyMeGift
Niebieski dywan 160x240 cm Sovereign – Asiatic Carpets

Bonami.pl

Oferta partnera

Asiatic Carpets

Niebieski dywan 160x240 cm Sovereign – Asiatic Carpets

Rekomendacja Prezentowa
Prezent Premium
Oryginalny produkt Asiatic Carpets
Oferta partnerska: Bonami.pl

954.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Blue
Stan
Nowy fabrycznie
Wzór
Orientalny
Typ produktu
Kategorie > Dywany i wycieraczki > Dywany
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5031706775935
Kod modelu
SOVE1602400007

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Dobrze wiedzieć: Aby zachować trwałość koloru dywanu, należy chronić go przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

Jednocześnie należy trzymać go w bezpiecznej odległości od ognia

Aby zmniejszyć ryzyko potknięcia się przy jednoczesnej ochronie powierzchni podłogi, zalecamy umieszczenie pod wykładziną podkładki antypoślizgowej

Jak go konserwować? Zalecamy regularne odkurzanie lub zamiatanie dywanu

Unikaj używania dyszy podczas odkurzania, ponieważ może to uszkodzić włókna

W przypadku rozlania płynu na dywan, nie należy szorować zabrudzonego obszaru, lecz po prostu przetrzeć go białą bawełnianą szmatką

Jeśli plama nadal pozostaje na powierzchni, zalecamy oddanie dywanu do profesjonalnego czyszczenia

Nie prać w pralce.

Niebieski dywan 160x240 cm Sovereign – Asiatic Carpets jest w BuyMeGift wystawiony za 954.00 PLN przez sklep Bonami.pl. Marka to Asiatic Carpets, a produkt należy do kategorii Winter Hats. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

25% powyżej odnotowanego minimum
Najniższa
763 zł
21 Jun
Średnia
926 zł
Najwyższa
954 zł
954 zł763 zł
21 JunMin. 763 zł27 Jul4 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Asiatic Carpets Niebieski Dywan 160X240

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Asiatic Carpets Niebieski Dywan 160X240

    Więcej od Asiatic Carpets

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Asiatic Carpets

    Okazje w kategorii Winter Hats

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Bonami.pl

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Bonami.pl

    Podobne: Winter Hats

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Winter Hats

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.