Przejdź do treści
BuyMeGift
New Balance 9060 buty męskie

Allegro PLModaw Allegro

Oferta partnera

New Balance

New Balance 9060 buty męskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt New Balance
Oferta partnerska: Allegro PLModaw Allegro
Najlepsza cena z 2 sklepów

768.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Cholewka: Materiał Tekstylny,Wnętrze: Materiał Tekstylny,Podeszwa: Materiał Synt
Kolor
Black
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
799,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
198688684756
Kod modelu
U90606LE

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Sneakersy New Balance 9060 to męskie obuwie sportowe, które oferuje wyjątkową amortyzację i wsparcie dla aktywnych

Ten model, inspirowany dziedzictwem marki, łączy w sobie innowacyjne rozwiązania z estetyką, która doskonale wpisuje się w miejskie i sportowe stylizacje.

Inny sklep może być tańszy o około 31.00 PLN.

New Balance 9060 buty męskie jest w BuyMeGift wystawiony za 768.99 PLN przez sklep Allegro PLModaw Allegro. Marka to New Balance, a produkt należy do kategorii Sneakers. BuyMeGift porównuje ten produkt w 2 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (2 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

Allegro PLModaw Allegro

Najtańsza oferta

768.99 PLN

Najlepsza cena
W magazynie

Answear PL

Ten sam produkt

799.99 PLN

Kod ATW magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

45% powyżej odnotowanego minimum
W 2 sklepach
Najniższa
769 zł
Dziś
Średnia
784 zł
Dziś
Najwyższa
800 zł
Dziś
1 JulNajniższaZakres cen21 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu New Balance 9060 Buty

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj New Balance 9060 Buty

    Więcej od New Balance

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź New Balance

    Okazje w kategorii Sneakers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Sneakers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sneakers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.