Przejdź do treści
BuyMeGift
New Balance 204 buty damskie

JD Sports PL

Oferta partnera

New Balance

New Balance 204 buty damskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt New Balance
Oferta partnerska: JD Sports PL
Najlepsza cena z 2 sklepów

599.99 PLN

339.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Kolor i rozmiar

Wybierz kolor, potem rozmiar — cena i link do sklepu zaktualizują się automatycznie.

Od 359.99 PLN

Kolor Beige · Kolory: 2

BeigeBeigePinkPink

Rozmiar 2 · 1 rozmiar

26
Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Leather
Kolor
Beige
Rozmiar
2
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
599,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
198688528111
Kod modelu
U204L1ZH

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Sneakersy New Balance U204L1ZH to damskie buty sportowe, które oferują komfort i wszechstronność dla kobiet ceniących połączenie stylu casualowego ze sportowym

Ten model, utrzymany w subtelnym beżowym kolorze, stanowi doskonałą bazę do wielu stylizacji, odzwierciedlając aktualne trendy w modzie ulicznej.

Inny sklep może być tańszy o około 60.00 PLN.

New Balance 204 buty damskie jest w BuyMeGift wystawiony za 339.99 PLN przez sklep JD Sports PL. Marka to New Balance, a produkt należy do kategorii Sneakers. BuyMeGift porównuje ten produkt w 2 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (2 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

JD Sports PL

Najtańsza oferta

339.99 PLN

599.99 PLN

Najlepsza cena
W magazynie

Answear PL

Ten sam produkt

399.99 PLN

Kod ATW magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
W 2 sklepach
Najniższa
340 zł
Dziś
Średnia
370 zł
Dziś
Najwyższa
400 zł
Dziś
400 zł340 zł
9 JunNajniższaZakres cen21 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu New Balance 204 Buty

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj New Balance 204 Buty

    Więcej od New Balance

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź New Balance

    Okazje w kategorii Sneakers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Sneakers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sneakers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.