Przejdź do treści
BuyMeGift
Molton brown Coastal Cypress & Sea Fennel Christmas Cracker 100 ml + EDT 7,5 ml

Papique PL

Oferta partnera

Molton brown

Molton brown Coastal Cypress & Sea Fennel Christmas Cracker 100 ml + EDT 7,5 ml

Rekomendacja Prezentowa
Uniwersalny Prezent
Oryginalny produkt Molton brown
Oferta partnerska: Papique PL

261.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Profumi Aromatici
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5030805032666
Kod modelu
shopify_IT_10267898446143_52365822755135

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Dostawa od 25.00 PLN

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

MOLTON BROWN Coastal Cypress & Sea Fennel Christmas Cracker 100 ml + EDT 7,5 ml Ten świąteczny Cracker to wyrafinowana propozycja na święta, zawierająca duet luksusowych produktów zapachowych

Skoncentrowany na orzeźwiającej, wodnej kompozycji, zestaw zawiera toaletową wodę w formacie podróżnym oraz dopasowany żel pod prysznic

Oba produkty są nasycone tonizującymi nutami morskiej bryzy i nadmorskich roślin, tworząc pełne doświadczenie „nakładania” zapachu, który długo się utrzymuje

Zawartość zestawu: Eau de Toilette 7,5 ml Praktyczny zapach podróżny, który otula skórę świeżym, oceanicznym aromatem

Perfumy otwierają się musującymi nutami morskimi, przechodząc w czystą i wyrafinowaną bazę, utrzymującą się przez cały dzień

Żel pod prysznic 100 ml Ten żel oczyszczający tworzy bogatą pianę, pomagając usunąć zanieczyszczenia i pozostawiając skórę miękką i odświeżoną

Formuła pachnie tą samą orzeźwiającą, morską wonią, aby wzbogacić Twój codzienny rytuał oczyszczania

Zestaw 100 ml + 7,5 ml

Molton brown Coastal Cypress & Sea Fennel Christmas Cracker 100 ml + EDT 7,5 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 261.00 PLN przez sklep Papique PL. Marka to Molton brown, a produkt należy do kategorii Thermal Mugs. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
261 zł
20 Jun
Średnia
261 zł
Najwyższa
261 zł
20 JunCena stabilna od 20 Jun20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Molton brown Coastal Cypress Sea

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Molton brown Coastal Cypress Sea

    Więcej od Molton brown

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Molton brown

    Okazje w kategorii Thermal Mugs

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: Thermal Mugs

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Thermal Mugs

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.