Przejdź do treści
BuyMeGift
MICHAEL Michael Kors szpilki skórzane Kasia High Pump

Answear PL

Oferta partnera

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors szpilki skórzane Kasia High Pump

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt MICHAEL Michael Kors
Oferta partnerska: Answear PL

539.99 PLN

Kupon · Do 25% taniej

AUTUMN TRENDS Do -25% na nowy sezon przy zakupach za min. 399 zł. Wpisz kod: AT

Przy zamówieniach powyżej 399 PLN

Kończy się wkrótce · Ważny Sep 11, 2026 – Sep 23, 2026

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Leather
Kolor
Black
Rozmiar
2
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
749,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
199164099873
Kod modelu
40R6KAHP3L.001

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Wed 23 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Szpilki z kolekcji MICHAEL Michael Kors wykonane ze skóry naturalnej

Nieporowata cholewka, łatwa do czyszczenia wilgotną szmatką.

MICHAEL Michael Kors szpilki skórzane Kasia High Pump jest w BuyMeGift wystawiony za 539.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to MICHAEL Michael Kors, a produkt należy do kategorii Sneakers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
540 zł
6 Jul
Średnia
560 zł
Najwyższa
600 zł
600 zł540 zł
1 Jun6 Jul18 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu MICHAEL Michael Kors Szpilki Skórzane Kasia

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj MICHAEL Michael Kors Szpilki Skórzane Kasia

    Więcej od MICHAEL Michael Kors

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź MICHAEL Michael Kors

    Okazje w kategorii Sneakers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Sneakers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sneakers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.