Przejdź do treści
BuyMeGift
Męski Zegarek Hugo Boss 1513633 Grand Prix+pudełko

Allegro PLModaw Allegro

Oferta partnera

Hugo Boss

Męski Zegarek Hugo Boss 1513633 Grand Prix+pudełko

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoPrezent Premium
Oryginalny produkt Hugo Boss
Oferta partnerska: Allegro PLModaw Allegro

1095.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
men
Typ produktu
Moda > Biżuteria i Zegarki > Zegarki > Męskie
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
07613272292672
Kod modelu
1513633

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

MĘSKI ZEGAREK HUGO BOSS 1513633 GRAND PRIX+PUDEŁKOFabrycznie nowy, oryginalny zegarek HUGO BOSS 1513633 Zegarki Hugo Boss są propozycją dla kobiet i mężczyzn, ceniących sobie wysoką funkcjonalność i niebanalny design

Czasomierze charakteryzują się ciekawą i zawsze gustownie dobraną gamą kolorystyczną oraz jakością użytych materiałów

Nazwa marki Hugo Boss bez wątpienia kojarzy się z prestiżem, często zamieszczona jest na tarczy, pasku, czy dekielku zegarka

Nosząc zegarek Hugo Boss na swoim nadgarstku, możesz poczuć się wyjątkowo! Specyfikacja zegarka: Mechanizm: kwarcowy - zasilany baterią

Stoper: analogowy

Multidata: rozbudowany datownik (dzień miesiąca / zegar 24h) Koperta: stalowa

Szkiełko: mineralne

Pasek: skórzany

Neobride: fosforyzowane wskazówki świecące w ciemności

Wodoszczelność: klasa wodoszczelności - 3ATM

Odporny na deszcz i zachlapania

Kolorystyka: koperta: grafitowa tarcza: srebrna pasek: szary wskazówki: grafitowo-białe Wymiary: koperta : szerokość 44mm, wysokość 50mm tarcza : średnica 39mm szerokość paska: 22mm grubość zegarka: 10mm obwód zegarka od 15.5cm do 21.5cm obwód nadgarstka, na którym przedstawiony jest zegarek to 16cm DO ZEGARKA DOŁĄCZONE JEST ORYGINALNE PUDEŁKO

Męski Zegarek Hugo Boss 1513633 Grand Prix+pudełko jest w BuyMeGift wystawiony za 1095.00 PLN przez sklep Allegro PLModaw Allegro. Marka to Hugo Boss. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
1095 zł
6 Aug
Średnia
1095 zł
Najwyższa
1095 zł
6 AugCena stabilna od 6 Aug28 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Hugo Boss Męski Zegarek 1513633

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Hugo Boss Męski Zegarek 1513633

    Więcej od Hugo Boss

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Hugo Boss

    Okazje w kategorii products

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Allegro PLModaw Allegro

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Allegro PLModaw Allegro

    Podobne: products

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj products

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.