Przejdź do treści
BuyMeGift
Mc2 Cosmetics Aktywny żel do mycia ciała z kwasem migdałowym 250 ml

Papique PL

Oferta partnera

Mc2 cosmetics

Mc2 Cosmetics Aktywny żel do mycia ciała z kwasem migdałowym 250 ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Mc2 cosmetics
Oferta partnerska: Papique PL

311.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Woda perfumowana
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8056045750198
Kod modelu
shopify_IT_9652743110975_49555374604607

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Dostawa od 25.00 PLN

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

MC2 COSMETICS Aktywny żel do mycia ciała z kwasem migdałowym 250 ml Nawilżający, złuszczający i wygładzający żel do mycia ciała Wskazania: odpowiedni do każdego rodzaju skóry do codziennego oczyszczania ciała

Główne składniki aktywne: · kwas migdałowy – działanie wygładzające: złuszcza bez podrażnień · czynnik nawilżający NMF – mieszanka kwasów AHA i PCA sodu Działanie: potrójnie nawilża, złuszcza i wygładza, jednocześnie zachowując równowagę skóry

Przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów

AKTYWNE SERUM 2.0 DO CIAŁA Rezultaty: skóra jest bardziej stonowana, świeża i nawilżona

Poprawia jakość opalenizny

Zapach „ozonic” sprawia, że produkt jest wyjątkowo świeży, delikatny i unisex

Wskazówka kosmetyczna: można stosować na skórę głowy w celu normalizacji łupieżu

Sposób użycia: nałożyć odpowiednią ilość produktu, dokładnie wmasować pod prysznicem i spłukać

Butelka 250 ml

Mc2 Cosmetics Aktywny żel do mycia ciała z kwasem migdałowym 250 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 311.00 PLN przez sklep Papique PL. Marka to Mc2 cosmetics, a produkt należy do kategorii Fragrances. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
311 zł
20 Jun
Średnia
311 zł
Najwyższa
311 zł
20 JunCena stabilna od 20 Jun20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Mc2 cosmetics Aktywny Żel Mycia

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Mc2 cosmetics Aktywny Żel Mycia

    Więcej od Mc2 cosmetics

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Mc2 cosmetics

    Okazje w kategorii Fragrances

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: Fragrances

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Fragrances

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.