Przejdź do treści
BuyMeGift
Maison Kitsuné  Handwriting bluza z kapturem bawełniana męska

PRMPL

Oferta partnera

Maison Kitsuné

Maison Kitsuné Handwriting bluza z kapturem bawełniana męska

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Maison Kitsuné
Oferta partnerska: PRMPL

693.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
L
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
men
Typ produktu
On>Odzież>Bluzy>Przez głowę
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3700794692548
Kod modelu
PM00704KM0340

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Maison Kitsuné bluza z kapturem Fox Head to ikoniczny element garderoby, który wnosi paryski szyk do codziennych stylizacji

Ta propozycja od Maison Kitsuné, marki słynącej z unikalnego połączenia mody, muzyki i sztuki, to kwintesencja swobodnej elegancji

W uniwersalnym szarym odcieniu, z charakterystycznym nadrukiem Fox Head, staje się wyrafinowanym akcentem w miejskim krajobrazie

Wykonana w 100% z miękkiej bawełny, oferuje niezrównany komfort noszenia, a luźny krój typu relaxed fit zapewnia swobodę i nowoczesną sylwetkę

Idealna na sezon przejściowy i chłodniejsze dni, doskonale sprawdzi się zarówno podczas relaksu, jak i w dynamicznym rytmie miasta, dodając każdej stylizacji nutę nonszalancji.

Maison Kitsuné Handwriting bluza z kapturem bawełniana męska jest w BuyMeGift wystawiony za 693.99 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Maison Kitsuné, a produkt należy do kategorii Pullovers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
694 zł
12 Jul
Średnia
710 zł
Najwyższa
750 zł
750 zł694 zł
1 Jul19 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Maison Kitsuné Handwriting Bluza Kapturem

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Maison Kitsuné Handwriting Bluza Kapturem

    Więcej od Maison Kitsuné

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Maison Kitsuné

    Okazje w kategorii Pullovers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Pullovers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Pullovers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.