Przejdź do treści
BuyMeGift
Madam Stoltz misa na owoce drewniana 42 x 26 x 9 cm

Answear PL

Oferta partnera

Madam Stoltz

Madam Stoltz misa na owoce drewniana 42 x 26 x 9 cm

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoDo 200 zł
Oryginalny produkt Madam Stoltz
Oferta partnerska: Answear PL

139.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Wood
Kolor
Brown
Rozmiar
4
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
139,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
2500013663370
Kod modelu
HYGY.240309C

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Thu 24 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Misa na owoce Madam Stoltz to wyjątkowy element wyposażenia kuchni, który łączy w sobie naturalne piękno z funkcjonalnością

Wykonana z lekkiego drewna paulowni, zachwyca ciemnym, naturalnym odcieniem i unikalną, wypalaną powierzchnią, która podkreśla oryginalne słoje i sęki

Jej organiczny, inspirowany cytrusami kształt wprowadza ciepło do każdego wnętrza, sprzyjając zarówno serwowaniu świeżych owoców, jak i przechowywaniu drobiazgów czy po prostu stanowiąc stylową dekorację.

Madam Stoltz misa na owoce drewniana 42 x 26 x 9 cm jest w BuyMeGift wystawiony za 139.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Madam Stoltz, a produkt należy do kategorii Accessories. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
140 zł
9 Jun
Średnia
140 zł
Najwyższa
140 zł
9 JunCena stabilna od 9 Jun26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Madam Stoltz Misa Owoce Drewniana

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Madam Stoltz Misa Owoce Drewniana

    Więcej od Madam Stoltz

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Madam Stoltz

    Okazje w kategorii Accessories

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Accessories

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Accessories

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.