Przejdź do treści
BuyMeGift
LZF Lola Medium żyrandol E27 czarny-kość słoniowa

Lampy PL

Oferta partnera

LZF LamPS

LZF Lola Medium żyrandol E27 czarny-kość słoniowa

Rekomendacja Prezentowa
Prezent Premium
Oryginalny produkt LZF LamPS
Oferta partnerska: Lampy PL

4762.00 PLN

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Multicolor

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Lampa wisząca Lola z kloszem z forniru drewnianego Lola została zaprojektowana przez Raya Powera i pokazuje zdolność projektanta do tworzenia fantazyjnych trójwymiarowych kształtów

Lola to stożkowa lampa o skomplikowanym geometrycznym wzorze

Kształt Loli był prawdziwym dziełem miłości, ponieważ przeszedł przez wiele iteracji, rysunków i prototypów, zanim dotarł do ostatecznej formy

Lola, wyjątkowo pikantne hiszpańskie imię, jest bardzo żywe, zmysłowe i fascynujące

Awangardowa lampa Lola charakteryzuje się złożoną konstrukcją z tkanego forniru, który pięknie prezentuje się w świetle

Strukturalny wzór klosza wykonanego z tkanego forniru drewnianego ożywa w oprawie wiszącej Lola

Urodzony w Irlandii projektant Ray Power współpracuje z LZF Lamps od 1998 roku

Dzięki swojemu pomysłowemu podejściu do projektowania oświetlenia zaprojektował wiele z najbardziej znanych opraw LZF

Jego oprawy Air (2008), Link (2007) i New Wave (2015) dla LZF zdobyły nagrody Red Dot Design, Chicago Good Design i Chicago Green Good Design

Ostatnio jego oprawa wisząca Swirl otrzymała specjalne wyróżnienie od Niemieckiej Rady Wzornictwa w 2017 roku

Znakiem rozpoznawczym Power jest styl oparty na geometrii, a on sam ma wrodzoną skłonność do tworzenia ruchomych trójwymiarowych form z płaskich materiałów.

LZF Lola Medium żyrandol E27 czarny-kość słoniowa jest w BuyMeGift wystawiony za 4762.00 PLN przez sklep Lampy PL. Marka to LZF LamPS, a produkt należy do kategorii Pendant Lights. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Inne ceny pokazujemy tylko wtedy, gdy mamy pewność, że to ten sam produkt.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
4762 zł
21 Sept
Średnia
4762 zł
Najwyższa
4762 zł

4762,00 zł

Śledzenie rozpoczęte — wykres zaktualizuje się przy następnej zmianie ceny

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu LZF LamPS Lola Medium Żyrandol

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj LZF LamPS Lola Medium Żyrandol

    Więcej od LZF LamPS

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź LZF LamPS

    Okazje w kategorii Pendant Lights

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Lampy PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Lampy PL

    Podobne: Pendant Lights

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Pendant Lights

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.