Przejdź do treści
BuyMeGift
Liu Jo kurtka jeansowa

Answear PL

Oferta partnera

Liu Jo

Liu Jo kurtka jeansowa

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Liu Jo
Oferta partnerska: Answear PL

739.99 PLN

Kupon · Do 30% taniej

STYLOWE ZAKUPY

Ważny Sep 23, 2026 – Oct 7, 2026

Kolor i rozmiar

Wybierz kolor, potem rozmiar — cena i link do sklepu zaktualizują się automatycznie.

Od 519.99 PLN

Kolor Blue · Kolory: 2

BlueBlueGrayGray
Udostępnij
Szczegóły produktu
Marka
Liu Jo
Materiał
Polyester
Kolor
Blue
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
1489,90 zł
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
8056255533314
Kod modelu
UA5166.DS069

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Mon 28 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Kurtka z kolekcji Liu Jo

Nieocieplony model wykonany z denimu

Efektowny, połyskujący materiał.

W skrócie

Liu Jo kurtka jeansowa jest w BuyMeGift wystawiony za 739.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Liu Jo, a produkt należy do kategorii Jackets. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Dyrektywa Omnibus (najniższa cena z 30 dni):740 zł
Najniższa
740 zł
26 sie
Średnia
740 zł
Najwyższa
740 zł
26 sieCena stabilna od 26 sie25 wrz

Opinie o produkcie

Weryfikacja kupujących

Autentyczne recenzje dotyczące jakości, rozmiaru i materiału produktu.

Informacja prawna (Dyrektywa Omnibus): Wpisy w tej sekcji mają charakter otwartej dyskusji społecznościowej i nie stanowią zweryfikowanych opinii konsumenckich o zakupie. Wszystkie komentarze podlegają moderacji.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Podobne modele i warianty

Porównaj dostępne wersje, kolory i zbliżone produkty.

Szukaj Liu Jo Kurtka Jeansowa

Więcej od Liu Jo

Więcej popularnych produktów tej marki.

Odwiedź Liu Jo

Okazje w kategorii Jackets

Najlepsze przecenione oferty w tej kategorii.

Zobacz okazje

Więcej z Answear PL

Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

Zobacz Answear PL

Podobne: Jackets

Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

Przeglądaj Jackets
Odkrywaj dalej

Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

Newsletter

Nie przegap żadnej okazji.

Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.