Przejdź do treści
BuyMeGift
Koi Footwear baleriny Metamorphosis Distressed May Janes

Answear PL

Oferta partnera

Koi Footwear

Koi Footwear baleriny Metamorphosis Distressed May Janes

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Koi Footwear
Oferta partnerska: Answear PL

309.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Cholewka: Materiał Syntetyczny,Wnętrze: Materiał Syntetyczny,Podeszwa: Materiał
Kolor
Black
Rozmiar
6
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
489,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
2600001237344
Kod modelu
TT02

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Thu 24 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Baleriny Koi Footwear TT02 to damskie baleriny na platformie, które wyróżnia nowoczesny design i komfort noszenia

Ich czarny kolor i solidna konstrukcja z imitacji skóry sprawiają, że stanowią uniwersalny element casualowych stylizacji, dodając im charakteru.

Koi Footwear baleriny Metamorphosis Distressed May Janes jest w BuyMeGift wystawiony za 309.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Koi Footwear, a produkt należy do kategorii Sneakers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
310 zł
26 Aug
Średnia
349 zł
Najwyższa
420 zł
420 zł310 zł
9 Jun30 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Koi Footwear Baleriny Metamorphosis Distressed

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Koi Footwear Baleriny Metamorphosis Distressed

    Więcej od Koi Footwear

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Koi Footwear

    Okazje w kategorii Sneakers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Sneakers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sneakers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.