Przejdź do treści
BuyMeGift
Karl Lagerfeld torebka tote damska bawełniana K/RSG

Answear PL

Oferta partnera

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld torebka tote damska bawełniana K/RSG

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Karl Lagerfeld
Oferta partnerska: Answear PL

309.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Cotton
Kolor
Beige
Rozmiar
22
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
549,99 zł
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
8721066788108
Kod modelu
B2W50021

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Fri 25 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Beżowa torebka tote Karl Lagerfeld to wszechstronny dodatek, który łączy funkcjonalność z charakterystycznym designem

Ten pojemny model, mieszczący format A4, sprzyja komfortowemu przenoszeniu niezbędnych przedmiotów, a jego miękka konstrukcja i możliwość rozszerzenia pojemności czynią go idealnym wyborem dla osób ceniących swobodę

Doskonale wpisuje się w estetykę athleisure, casualową oraz miejską, stanowiąc wyrazisty akcent w wielu zestawieniach.

Karl Lagerfeld torebka tote damska bawełniana K/RSG jest w BuyMeGift wystawiony za 309.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Karl Lagerfeld, a produkt należy do kategorii Tote Bags. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
310 zł
26 Aug
Średnia
343 zł
Najwyższa
380 zł
380 zł310 zł
9 Jun21 Jul10 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Karl Lagerfeld Torebka Tote Damska

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Karl Lagerfeld Torebka Tote Damska →

    Więcej od Karl Lagerfeld

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Karl Lagerfeld →

    Okazje w kategorii Tote Bags

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje →

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL →

    Podobne: Tote Bags

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Tote Bags →

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.