Przejdź do treści
BuyMeGift
Kabel Usb micro Usb gniazdo- wtyk 0,2 m Kruger&Matz Krüger&Matz

Allegro PLElektronika

Oferta partnera

Kruger&Matz

Kabel Usb micro Usb gniazdo- wtyk 0,2 m Kruger&Matz Krüger&Matz

Rekomendacja Prezentowa
Do 50 zł
Oryginalny produkt Kruger&Matz
Oferta partnerska: Allegro PLElektronika

12.09 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
przedłużacze > Kable i przedłużacze > USB > Przedłużacze
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
05901436784999

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Kabel USB - micro USB gniazdo-wtyk 0,2 m Kruger&MatzProducent: Krüger&MatzKod paskowy (EAN): 5901436784999"Kabel USB - micro USB gniazdo-wtyk 0,2 m Kruger&Matz" - opisTyp: USB Rodzaje łączy: Gniazdo USB Wtyk micro USB Standard USB: 2.0 Maksymalne obciążenie: 5 W (5 V / 1 A) Prędkość transmisji: maks. 480 Mb/s Wtyki: metalowe Oplot: Aluminium + miedź Żyła: Miedź O.D.: 4,0 mm Długość: 20 cm

Kabel Usb micro Usb gniazdo- wtyk 0,2 m Kruger&Matz Krüger&Matz jest w BuyMeGift wystawiony za 12.09 PLN przez sklep Allegro PLElektronika. Marka to Kruger&Matz. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

6% powyżej odnotowanego minimum
Najniższa
11 zł
6 Aug
Średnia
12 zł
Najwyższa
12 zł
12 zł11 zł
6 AugMin. 11 zł22 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Kruger&Matz Kabel Usb Micro

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Kruger&Matz Kabel Usb Micro

    Więcej od Kruger&Matz

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Kruger&Matz

    Okazje w kategorii products

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Allegro PLElektronika

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Allegro PLElektronika

    Podobne: products

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj products

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.