Przejdź do treści
BuyMeGift
Jacob Jensen szklanka Thermal 210 ml

Answear PL

Oferta partnera

Jacob Jensen

Jacob Jensen szklanka Thermal 210 ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoDo 200 zł
Oryginalny produkt Jacob Jensen
Oferta partnerska: Answear PL

119.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Kolor i rozmiar

Wybierz kolor, potem rozmiar — cena i link do sklepu zaktualizują się automatycznie.

Kolor Transparent · Kolory: 2

BlueBlueTransparentTransparent

Rozmiar 5 · Rozmiary: 2

35
Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Glass
Kolor
Transparent
Rozmiar
5
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
119,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5722000345473
Kod modelu
34547

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Tue 22 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Szklanka z kolekcji Jacob Jensen.

Jacob Jensen szklanka Thermal 210 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 119.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Jacob Jensen, a produkt należy do kategorii Accessories. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
120 zł
1 Jun
Średnia
120 zł
Najwyższa
120 zł
1 JunCena stabilna od 1 Jun15 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Jacob Jensen Szklanka Thermal 210

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Jacob Jensen Szklanka Thermal 210

    Więcej od Jacob Jensen

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Jacob Jensen

    Okazje w kategorii Accessories

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Accessories

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Accessories

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.