Przejdź do treści
BuyMeGift
Ingo Maurer Grand John lampa wisząca

Lampy PL

Oferta partnera

Ingo Maurer

Ingo Maurer Grand John lampa wisząca

Rekomendacja Prezentowa
Dla DomuPrezent Premium
Oryginalny produkt Ingo Maurer
Oferta partnerska: Lampy PL
Kod PLP-DISCOUNT13

10049.37 PLN

11551.00 PLN

Cena sugerowana: 11551.00 PLN

Kupon · 13% taniej

13% rabatu dla klientów biznesowych

Ważny Jun 25, 2024 – Mar 31, 2027

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Multicolor
Stan
Nowy fabrycznie
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
4251545418232
Kod modelu
1499920
Numer modelu
5026188

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

W magazynie

4-5 tydzień

Przewidywana dostawa: Tue 3 Nov – Thu 12 Nov

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Purystyczna lampa wisząca Grand John z efektowną szklaną żarówkąLampa wisząca Grand John jest jednocześnie wyrafinowana i szykowna

Grand John ma wyjątkowo dużą szklaną żarówkę otaczającą źródło światła

Szklana bańka jest otoczona białym, odpornym na ciepło pierścieniem przeciwodblaskowym, który pozwala na swobodny, ale nie oślepiający przepływ światła przez pomieszczenie

Źródło światła znajduje się na złotej oprawie, która jest przymocowana za pomocą czarnego cylindra z kablem, którego wysokość można regulować po zamontowaniu

Lampa wisząca Grand John jest wszechstronna, zarówno jako pojedynczy element, jak i w grupie, a także może być łączona z innymi lampami z tej serii

Oprócz instalacji w strefie prywatnej, na przykład nad stołem jadalnym, doskonale sprawdzi się również jako źródło światła w kawiarni, barze lub holu wejściowym z wysokim sufitem.Grand John bazuje na znanej lampie Johnny B

Good ze szklaną oprawką, która została zaprojektowana przez Ingo Maurera i Bernharda Desseckera w 2002 roku

Ta seria opraw oświetleniowych ma minimalistyczny i niezwykły design, który reprezentuje kształt żarówki.

Ingo Maurer Grand John lampa wisząca jest w BuyMeGift wystawiony za 10049.37 PLN przez sklep Lampy PL. Marka to Ingo Maurer, a produkt należy do kategorii Pendant Lights. Powyższa cena pochodzi z własnego pliku produktowego sklepu; BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu — zakupu dokonujesz w sklepie, w cenie sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
11 551 zł
3 Jul
Średnia
11 551 zł
Najwyższa
11 551 zł
3 JulCena stabilna od 3 Jul22 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Ingo Maurer Grand John Lampa

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Ingo Maurer Grand John Lampa

    Więcej od Ingo Maurer

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Ingo Maurer

    Okazje w kategorii Pendant Lights

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Lampy PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Lampy PL

    Podobne: Pendant Lights

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Pendant Lights

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.