Przejdź do treści
BuyMeGift
Hugo Boss BOSS The Scent Magnetic Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Papique PL

Oferta partnera

Hugo Boss

Hugo Boss BOSS The Scent Magnetic Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Hugo Boss
Oferta partnerska: Papique PL
Najlepsza cena z 9 sklepów

333.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Profumi Muschiati
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
3616305040596
Kod modelu
shopify_IT_9918476681535_50555215479103

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Dostawa od 25.00 PLN

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Uwolnij moc przyciągania z Boss The Scent Magnetic dla kobiet, podnoszącym na duchu zapachem, który oddaje intensywną i niezaprzeczalną chemię płynącą między potężną parą

Z magnetycznym przyciąganiem, które cię otula, ta uwodzicielska interpretacja oryginalnego zapachu Boss łączy nuty bursztynu i piżma, tworząc nieodpartą i fascynującą kompozycję

Zapach prezentuje się w ciemnych, wyrazistych nutach kwiatu osmantusa na tle potężnego i zmysłowego akcentu białego piżma

Otulająca nuta nasion ambrette dodatkowo pobudza zmysły, wynosząc jego nieodpartą siłę na nowe wyżyny

Boss The Scent Magnetic for Women na nowo definiuje zmysłowość w butelce pokrytej głębokim, fioletowym lakierem z logo Boss i lodowato białą nakrętką z podwójnym monogramem B

Jej przyciągający wzrok i odważny kształt odzwierciedla zmysłowe spotkanie tego hipnotyzującego zapachu, podkreślając wielowymiarowość potężnej pary.

To obecnie najniższa znaleziona przez nas cena.

Hugo Boss BOSS The Scent Magnetic Woda perfumowana dla kobiet 50 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 333.00 PLN przez sklep Papique PL. Marka to Hugo Boss, a produkt należy do kategorii Hydration Bladders. BuyMeGift porównuje ten produkt w 9 sklepach na tej stronie. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny (9 sklepów)

Oglądasz najlepszą cenę

Papique PL

Najtańsza oferta

333.00 PLN

Najlepsza cena
25.00 PLNW magazynie

LOOKFANTASTIC Norway

Ten sam produkt

86.14 EUR

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Romania

Ten sam produkt

619.75 RON

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Sweden

Ten sam produkt

1346.00 SEK

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Greece

Ten sam produkt

123.95 EUR

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Portugal

Ten sam produkt

123.95 EUR

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Finland

Ten sam produkt

123.95 EUR

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Denmark

Ten sam produkt

944.00 DKK

123.05 EUR

W magazynie

LOOKFANTASTIC Czechia

Ten sam produkt

3630.50 CZK

123.05 EUR

W magazynie

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
333 zł
20 Jun
Średnia
333 zł
Najwyższa
333 zł
20 JunCena stabilna od 20 Jun20 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Skład (INCI)

Zawiera składniki często odradzane w ciąży — skonsultuj się z lekarzemAlergeny z listy UE: 9Pasuje do: cery trądzikowej, cery mieszanej, cery suchej, cery normalnej, cery tłustej

Wykryte alergeny: LIMONENE, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, FARNESOL

ALCOHOL DENAT. · PARFUM/FRAGRANCE · AQUA/WATER/EAU · ETHYLHEXYL SALICYLATE · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · LIMONENE · CITRONELLOL · LINALOOL · COUMARIN · CITRAL · HYDROXYCITRONELLAL · HEXYL CINNAMAL
Pokaż wszystkie składniki (17) · GERANIOL · FARNESOL · RED 33 (CI 17200) · BLUE 1 (CI 42090) · YELLOW 5 (CI 19140).

Dane o składnikach: INCI API · to nie porada medyczna

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Hugo Boss Scent Magnetic Woda

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Hugo Boss Scent Magnetic Woda

    Więcej od Hugo Boss

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Hugo Boss

    Okazje w kategorii Hydration Bladders

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Papique PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Papique PL

    Podobne: Hydration Bladders

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Hydration Bladders

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.