Przejdź do treści
BuyMeGift
House Doctor zestaw koszy do przechowywania z rattanu

Answear PL

Oferta partnera

House Doctor

House Doctor zestaw koszy do przechowywania z rattanu

Rekomendacja Prezentowa
Dla Domu
Oryginalny produkt House Doctor
Oferta partnerska: Answear PL

299.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Rozmiar

Wybierz rozmiar, aby zaktualizować cenę i link do sklepu.

Od 299.99 PLN

Rozmiar 4 · Rozmiary: 2

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Materiał 1: 100% Rattan,Materiał 2: 100% Żelazo
Kolor
Brown
Rozmiar
4
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
299,99 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5707644870826
Kod modelu
266550012

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Fri 25 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Zestaw koszy Shoo od House Doctor to eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na uporządkowanie przestrzeni w domu

Komplet dwóch pojemników w różnych rozmiarach, wykonany z naturalnego rattanu, wnosi do wnętrz ciepło i organiczny styl

Te estetycznie wykonane pojemniki są odpowiednie do przechowywania apaszek, akcesoriów biurowych czy dokumentów, łącząc funkcjonalność z pięknym designem.

House Doctor zestaw koszy do przechowywania z rattanu jest w BuyMeGift wystawiony za 299.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to House Doctor, a produkt należy do kategorii Portable Air Conditioners & Coolers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
300 zł
1 Jul
Średnia
300 zł
Najwyższa
300 zł
1 JulCena stabilna od 1 Jul30 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu House Doctor Zestaw Koszy Przechowywania

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj House Doctor Zestaw Koszy Przechowywania

    Więcej od House Doctor

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź House Doctor

    Okazje w kategorii Portable Air Conditioners & Coolers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Portable Air Conditioners & Coolers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Portable Air Conditioners & Coolers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.