Przejdź do treści
BuyMeGift
Guess Jeans bluza damska bawełniana

Answear PL

Oferta partnera

Guess Jeans

Guess Jeans bluza damska bawełniana

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Guess Jeans
Oferta partnerska: Answear PL

299.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Gray
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
7625826711720

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Damska szara bluza Guess Jeans to propozycja, która łączy komfort noszenia z modnym designem

Wykonana w 100% z bawełny, oferuje przyjemne odczucie na skórze i swobodę ruchów

Jej luźny krój i subtelne hafty z logo sprawiają, że stanowi doskonałą bazę dla stylizacji casualowych i streetwearowych, podkreślając indywidualny charakter.

Guess Jeans bluza damska bawełniana jest w BuyMeGift wystawiony za 299.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Guess Jeans, a produkt należy do kategorii Pullovers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
300 zł
1 Jul
Średnia
300 zł
Najwyższa
300 zł
1 JulCena stabilna od 1 Jul27 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Guess Jeans Bluza Damska Bawełniana

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Guess Jeans Bluza Damska Bawełniana

    Więcej od Guess Jeans

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Guess Jeans

    Okazje w kategorii Pullovers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Pullovers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Pullovers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.