Przejdź do treści
BuyMeGift
Fjord Nansen Śpiwór SVALBARD 250 DUCK HYDRO XL RIGHT 1°C / 565 g (one size)

Sportello PL

Oferta partnera

Fjord Nansen

Fjord Nansen Śpiwór SVALBARD 250 DUCK HYDRO XL RIGHT 1°C / 565 g (one size)

Rekomendacja Prezentowa
Prezent Premium
Oryginalny produkt Fjord Nansen
Oferta partnerska: Sportello PL

1059.99 PLN

Cena sugerowana: 1059.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Red
Stan
Nowy fabrycznie
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5908221359776
Kod modelu
FJO-44202-uniw

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

24h

Przewidywana dostawa: Wed 23 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Ultralekki śpiwór puchowy Fjord Nansen Svalbard 250 Duck Hydro XL Right waży zaledwie 565 g i pomieści osoby do 200 cm wzrostu

Wypełniony hydrofobowym puchem kaczym o sprężystości 800 cuin zapewnia komfort do 6°C (T comfort) i limit 1°C

Idealny na letnie biwaki i jako dogrzewacz.

Fjord Nansen Śpiwór SVALBARD 250 DUCK HYDRO XL RIGHT 1°C / 565 g (one size) jest w BuyMeGift wystawiony za 1059.99 PLN przez sklep Sportello PL. Marka to Fjord Nansen, a produkt należy do kategorii Sleeping Bags. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
1060 zł
17 Jun
Średnia
1060 zł
Najwyższa
1060 zł

1059,99 zł

Śledzenie rozpoczęte — wykres zaktualizuje się przy następnej zmianie ceny

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Fjord Nansen Śpiwór Svalbard 250

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Fjord Nansen Śpiwór Svalbard 250

    Więcej od Fjord Nansen

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Fjord Nansen

    Okazje w kategorii Sleeping Bags

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Sportello PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Sportello PL

    Podobne: Sleeping Bags

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sleeping Bags

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.