Przejdź do treści
BuyMeGift
Czerwona skórzana kopertówka Renata Corsi Fiona

Bonami.pl

Oferta partnera

Renata Corsi

Czerwona skórzana kopertówka Renata Corsi Fiona

Rekomendacja Prezentowa
Do 200 zł
Oryginalny produkt Renata Corsi
Oferta partnerska: Bonami.pl

173.80 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Kolor
Red
Stan
Nowy fabrycznie
Wzór
Jednokolorowy
Typ produktu
torby i bagaże > Torebki
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5054615395049
Kod modelu
SS21 RC 8089 ROSSO

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Podaruj sobie odrobinę włoskiej elegancji i uzupełnij strój skórzaną kopertówką marki Renata Corsis z charakterystyczną klamrą i łańcuszkiem.

Czerwona skórzana kopertówka Renata Corsi Fiona jest w BuyMeGift wystawiony za 173.80 PLN przez sklep Bonami.pl. Marka to Renata Corsi, a produkt należy do kategorii Bags. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
174 zł
1 Jul
Średnia
176 zł
Najwyższa
190 zł
190 zł174 zł
21 Jun23 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Renata Corsi Czerwona Skórzana Kopertówka

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Renata Corsi Czerwona Skórzana Kopertówka

    Więcej od Renata Corsi

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Renata Corsi

    Okazje w kategorii Bags

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Bonami.pl

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Bonami.pl

    Podobne: Bags

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Bags

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.