Przejdź do treści
BuyMeGift
Czarne krzesła zestaw 2 szt. Monte – House Nordic
-34%

Bonami.pl

Oferta partnera

House Nordic

Czarne krzesła zestaw 2 szt. Monte – House Nordic

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoPrezent Premium
Oryginalny produkt House Nordic
Oferta partnerska: Bonami.pl

1459.00 PLN

964.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Metal/Tapicerowany
Kolor
Black
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Kategorie > Meble > Krzesła > Krzesła do jadalni
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5713917022939
Kod modelu
1001353

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Czarne krzesła zestaw 2 szt. Monte – House Nordic jest w BuyMeGift wystawiony za 964.00 PLN przez sklep Bonami.pl. Marka to House Nordic, a produkt należy do kategorii Neck Warmers & Headbands. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
964 zł
25 Jul
Średnia
1118 zł
Najwyższa
1459 zł
1459 zł964 zł
21 Jun23 Jul28 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu House Nordic Czarne Krzesła Zestaw

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj House Nordic Czarne Krzesła Zestaw

    Więcej od House Nordic

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź House Nordic

    Okazje w kategorii Neck Warmers & Headbands

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Bonami.pl

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Bonami.pl

    Podobne: Neck Warmers & Headbands

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Neck Warmers & Headbands

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.