Przejdź do treści
BuyMeGift
Ciemnoniebieski kamionkowy wazon Kähler Design Hammershoi, wys. 10 cm

Bonami.pl

Oferta partnera

Kähler Design

Ciemnoniebieski kamionkowy wazon Kähler Design Hammershoi, wys. 10 cm

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoDo 200 zł
Oryginalny produkt Kähler Design
Oferta partnerska: Bonami.pl

140.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Ceramic
Kolor
Blue
Stan
Nowy fabrycznie
Wzór
Striped
Typ produktu
Kategorie > Dekoracje > Wazony i figurki > Wazony
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
5703779181837
Kod modelu
693193

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Wśród wazonów Hammershoi zawsze znajdzie się dekoracja, która idealnie dopasuje się do Twojego wnętrza

Minimalistyczne linie sprawią, że dodatek sprawdzi się praktycznie w każdej aranżacji

O marce: Od wyrobienia pierwszego wazonu w duńskim warsztacie garncarskim w Næstved minęło już ponad 175 lat

Ten moment zapoczątkował historię marki Kähler Design, zgrabnie łączącej w sobie przeszłość i nowoczesność

Ekskluzywne dodatki i akcesoria pięknie odnajdują się w minimalistycznych i skandynawskich aranżacjach.

Ciemnoniebieski kamionkowy wazon Kähler Design Hammershoi, wys. 10 cm jest w BuyMeGift wystawiony za 140.00 PLN przez sklep Bonami.pl. Marka to Kähler Design, a produkt należy do kategorii Dekoracje okienne. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

25% powyżej odnotowanego minimum
Najniższa
112 zł
21 Jun
Średnia
133 zł
Najwyższa
140 zł
140 zł112 zł
21 JunMin. 112 zł27 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Kähler Design Ciemnoniebieski Kamionkowy Wazon

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Kähler Design Ciemnoniebieski Kamionkowy Wazon

    Więcej od Kähler Design

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Kähler Design

    Okazje w kategorii Dekoracje okienne

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Bonami.pl

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Bonami.pl

    Podobne: Dekoracje okienne

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Dekoracje okienne

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.