Przejdź do treści
BuyMeGift
Charo Ruiz Ibiza sukienka hiszpanka z bawełną Amaira

Answear PL

Oferta partnera

Charo Ruiz Ibiza

Charo Ruiz Ibiza sukienka hiszpanka z bawełną Amaira

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiejPrezent Premium
Oryginalny produkt Charo Ruiz Ibiza
Oferta partnerska: Answear PL

2899.90 PLN

Kupon · Do 25% taniej

AUTUMN TRENDS Do -25% na nowy sezon przy zakupach za min. 399 zł. Wpisz kod: AT

Przy zamówieniach powyżej 399 PLN

Kończy się wkrótce · Ważny Sep 11, 2026 – Sep 23, 2026

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Polyester
Kolor
Black
Rozmiar
1
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
2899,90 zł
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
8445790138625
Kod modelu
261623

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Thu 24 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Czarna sukienka maxi Charo Ruiz Ibiza to wyrafinowana kreacja typu hiszpanka, która łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym krojem

Ten rozkloszowany model, wykonany z tkaniny z bawełną, sprzyja komfortowi noszenia i swobodzie ruchów

Jest to odpowiednia propozycja na wieczorne wyjścia, koktajlowe przyjęcia oraz inne uroczystości wymagające szykownego stroju.

Charo Ruiz Ibiza sukienka hiszpanka z bawełną Amaira jest w BuyMeGift wystawiony za 2899.90 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Charo Ruiz Ibiza, a produkt należy do kategorii Dresses & Skirts. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
2900 zł
12 Jun
Średnia
2900 zł
Najwyższa
2900 zł

2899,90 zł

Śledzenie rozpoczęte — wykres zaktualizuje się przy następnej zmianie ceny

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Charo Ruiz Ibiza Sukienka Hiszpanka Bawełną

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Charo Ruiz Ibiza Sukienka Hiszpanka Bawełną

    Więcej od Charo Ruiz Ibiza

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Charo Ruiz Ibiza

    Okazje w kategorii Dresses & Skirts

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL

    Podobne: Dresses & Skirts

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Dresses & Skirts

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.