Przejdź do treści
BuyMeGift
Carhartt WIP  W' Casey Sweatshirt bluza bawełniana damska

PRMPL

Oferta partnera

Carhartt WIP

Carhartt WIP W' Casey Sweatshirt bluza bawełniana damska

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Carhartt WIP
Oferta partnerska: PRMPL

219.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Rozmiar
L
Stan
Nowy fabrycznie
Płeć
women
Typ produktu
Ona>Odzież>Bluzy>Przez głowę
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
4068584362743
Kod modelu
I032643.3MVXX

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Carhartt WIP Bluza w odcieniu fioletu to kwintesencja miejskiego stylu, czerpiąca z bogatego dziedzictwa marki w tworzeniu odzieży roboczej, przekształconej w ikonę streetwearu

Ten model, zaprojektowany z myślą o współczesnej kobiecie ceniącej komfort i autentyczność, wyróżnia się głębokim fioletowym kolorem, który dodaje charakteru każdej stylizacji

Wykonana w 100% z miękkiej bawełny, bluza otula skórę przyjemnym dotykiem, a jej luźny krój z obniżoną linią ramion zapewnia swobodę ruchów i niezobowiązujący wygląd

Idealna na chłodniejsze dni, sprawdzi się zarówno w miejskim zgiełku, jak i podczas relaksu, stanowiąc bazę dla wielu casualowych zestawień.

Carhartt WIP W' Casey Sweatshirt bluza bawełniana damska jest w BuyMeGift wystawiony za 219.99 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Carhartt WIP, a produkt należy do kategorii Pullovers. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
220 zł
1 Jul
Średnia
220 zł
Najwyższa
220 zł
1 JulCena stabilna od 1 Jul26 Aug

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Carhartt WIP Casey Sweatshirt Bluza

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Carhartt WIP Casey Sweatshirt Bluza

    Więcej od Carhartt WIP

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Carhartt WIP

    Okazje w kategorii Pullovers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Pullovers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Pullovers

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.