Przejdź do treści
BuyMeGift
Carhartt WIP Chase Swim Trunks szorty kąpielowe męskie

PRMPL

Oferta partnera

Carhartt WIP

Carhartt WIP Chase Swim Trunks szorty kąpielowe męskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla NiegoDo 200 zł
Oryginalny produkt Carhartt WIP
Oferta partnerska: PRMPL

194.99 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Specyfikacja techniczna
EAN / GTIN
4068584365492

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Koszt dostawy widoczny przy płatności

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Carhartt WIP Swim Shorts w odcieniu głębokiego granatu to kwintesencja swobodnego stylu, która łączy miejską estetykę z plażową funkcjonalnością dla mężczyzn ceniących komfort i autentyczność

Ten model, zakorzeniony w dziedzictwie marki słynącej z trwałości i autentyczności, stanowi idealne połączenie praktyczności i modnego designu

Elastyczny pas z troczkami i siateczkowa podszewka gwarantują wygodę i szybkie schnięcie, sprawiając, że są one niezastąpione podczas letnich dni

To wszechstronny wybór, który sprawdzi się zarówno podczas relaksu na plaży, pływania w basenie, jak i w swobodnych, miejskich stylizacjach.

Carhartt WIP Chase Swim Trunks szorty kąpielowe męskie jest w BuyMeGift wystawiony za 194.99 PLN przez sklep PRMPL. Marka to Carhartt WIP, a produkt należy do kategorii Clothing Narciarska Men. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
195 zł
1 Jul
Średnia
195 zł
Najwyższa
195 zł
1 JulCena stabilna od 1 Jul22 Jul

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

    Dopasowania modelu Carhartt WIP Chase Swim Trunks

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Carhartt WIP Chase Swim Trunks

    Więcej od Carhartt WIP

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Carhartt WIP

    Okazje w kategorii Clothing Narciarska Men

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje

    Więcej z PRMPL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz PRMPL

    Podobne: Clothing Narciarska Men

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Clothing Narciarska Men

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.