Przejdź do treści
BuyMeGift
Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakersy damskie

Answear PL

Oferta partnera

Calvin Klein

Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakersy damskie

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Calvin Klein
Oferta partnerska: Answear PL
Zostało tylko 1 szt.

239.99 PLN

Kupon · Do 30% taniej

STYLOWE ZAKUPY

Ważny Sep 23, 2026 – Oct 7, 2026

Najniższa zweryfikowana cena z 30 dni

Kolor i rozmiar

Wybierz kolor, potem rozmiar — cena i link do sklepu zaktualizują się automatycznie.

Od 234.99 PLN

Kolor White · Kolory: 2

BlackBlackWhiteWhite

Rozmiar 2 · 1 rozmiar

24
Udostępnij
Szczegóły produktu
Materiał
Leather
Kolor
White
Rozmiar
2
Stan
Nowy fabrycznie
Cena katalogowa
409,99 zł
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
8721223445233
Kod modelu
YW0YW01990

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

W magazynie

Nawet do 24h

Przewidywana dostawa: Fri 25 Sept

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Sneakersy Calvin Klein to damskie sneakersy, które łączą klasyczny design z nowoczesnymi akcentami, zapewniając wygodę i uniwersalność

Wykonane ze skóry naturalnej, stanowią stylową propozycję do casualowych stylizacji na wiosnę, lato i jesień, subtelnie dopełniając miejski look.

Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakersy damskie jest w BuyMeGift wystawiony za 239.99 PLN przez sklep Answear PL. Marka to Calvin Klein, a produkt należy do kategorii Sneakers. Powyższa cena pochodzi z własnego pliku produktowego sklepu; BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu — zakupu dokonujesz w sklepie, w cenie sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

Historia cen

🔥 Najniższa cena, jaką odnotowaliśmy
Najniższa
240 zł
26 Aug
Średnia
249 zł
Najwyższa
270 zł
270 zł240 zł
9 Jun1 Aug24 Sept

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opinie i oceny klientów

Prawdziwe recenzje od zweryfikowanych kupujących.

—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Komentarze

Od zalogowanych użytkowników z publiczną nazwą. Bądź pomocny — linki najpierw trafiają do weryfikacji.

Informacja prawna (Dyrektywa Omnibus): Wpisy w tej sekcji mają charakter otwartej dyskusji społecznościowej i nie stanowią zweryfikowanych opinii konsumenckich o zakupie. Wszystkie komentarze podlegają moderacji.

    Dopasowania modelu Calvin Klein Retro Runner Lace

    Najbliższe dopasowania stylu, koloru i modelu zostają tutaj, abyś mógł porównywać bez opuszczania strony.

    Szukaj Calvin Klein Retro Runner Lace →

    Więcej od Calvin Klein

    Przeglądaj dalej ofertę marki po sprawdzeniu najbliższych dopasowań.

    Odwiedź Calvin Klein →

    Okazje w kategorii Sneakers

    Przecenione alternatywy warte sprawdzenia, zanim przejdziesz do sklepu partnerskiego.

    Zobacz okazje →

    Więcej z Answear PL

    Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

    Zobacz Answear PL →

    Podobne: Sneakers

    Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

    Przeglądaj Sneakers →

    Przeglądaj marki

    Popularne marki

    Odkrywaj dalej

    Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

    Newsletter

    Nie przegap żadnej okazji.

    Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

    Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

    Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.