Przejdź do treści
BuyMeGift
Al Haramain Woda perfumowana unisex Amber Oud Gold Edition 120 ml

Papique PL

Oferta partnera

Al Haramain

Al Haramain Woda perfumowana unisex Amber Oud Gold Edition 120 ml

Rekomendacja Prezentowa
Dla Niej
Oryginalny produkt Al Haramain
Oferta partnerska: Papique PL

337.00 PLN

Śledzimy historię cen, aby ułatwić decyzje zakupowe.

Udostępnij
Szczegóły produktu
Stan
Nowy fabrycznie
Typ produktu
Woda perfumowana
Specyfikacja techniczna▸
EAN / GTIN
6291100130498
Kod modelu
shopify_IT_9552153739583_49168659349823

Ceny są aktualizowane ze sklepów partnerskich i mogą się zmienić przy płatności.

Dostawa i zwroty

Sprawdź dostępność w sklepie

Nie sprawdzaliśmy tej oferty od dłuższego czasu. Potwierdź cenę i dostępność w sklepie.

Dostawa od 25.00 PLN

  • Zweryfikowany link partnerski
  • Cena śledzona codziennie
  • Bezpieczne przekierowanie

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Opis produktu

Silne osobowości potrafią przyciągać uwagę innych nawet najsubtelniejszym gestem

Albo perfumami

Woda perfumowana unisex

Al Haramain Amber Oud Gold Edition wyrazi Twój urok, elegancję i dobry smak

Dzięki temu zmysłowemu, piżmowemu zapachowi pozostaniesz w pamięci każdego, kogo spotkasz.

W skrócie

Al Haramain Woda perfumowana unisex Amber Oud Gold Edition 120 ml jest w BuyMeGift wystawiony za 337.00 PLN przez sklep Papique PL. Marka to Al Haramain, a produkt należy do kategorii Fragrances. BuyMeGift nie sprzedaje tego produktu: oferta prowadzi do sklepu partnerskiego, gdzie płacisz cenę tego sklepu.

Porównaj ceny

Dla tego produktu nie ma jeszcze ceny z innego sklepu.

Brak zweryfikowanej oferty alternatywnej

Nie pokazujemy tu luźnych podobieństw. Dokładne dopasowania po EAN/GTIN pojawią się, gdy tylko inny sklep partnerski doda ten sam produkt.

Ceny i dostępność mogą się zmienić po otwarciu sklepu.

BuyMeGift pomaga odkrywać oferty; płatność, dostawę i zwroty obsługuje sklep partnerski.

Historia cen

1% powyżej odnotowanego minimum
Dyrektywa Omnibus (najniższa cena z 30 dni):337 zł
Najniższa
333 zł
20 cze
Średnia
336 zł
Najwyższa
337 zł
320 zł330 zł340 zł350 zł
20 czeMin. 333 zł18 lip21 lip

Skład (INCI)

Zawiera składniki często odradzane w ciąży — skonsultuj się z lekarzemAlergeny z listy UE: 4Pasuje do: cery trądzikowej, cery mieszanej, cery suchej, cery normalnej, cery tłustej

Wykryte alergeny: LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, FARNESOL

ALCOHOL DENAT. · AQUA/WATER/EAU · PARFUM/FRAGRANCE · METHYL CYCLODEXTRIN · ETHYLHEXYL SALICYLATE · LIMONENE · BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE · LINALOOL · CITRAL · ALCOHOL · TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE · FARNESOL
Pokaż wszystkie składniki (13) · TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE

Dane o składnikach: INCI API · to nie porada medyczna

Opinie o produkcie

Weryfikacja kupujących

Autentyczne recenzje dotyczące jakości, rozmiaru i materiału produktu.

Weryfikacja opinii (Dyrektywa Omnibus UE): Wszystkie recenzje pochodzą od użytkowników serwisu. Weryfikujemy autentyczność ocen — nie oferujemy korzyści majątkowych za wystawianie ocen i publikujemy zarówno pozytywne, jak i krytyczne opinie bez zmian w ich treści.
—

na podstawie 0 opinii

Ładowanie...

Podobne modele i warianty

Porównaj dostępne wersje, kolory i zbliżone produkty.

Szukaj Al Haramain Woda Perfumowana Unisex

Więcej od Al Haramain

Więcej popularnych produktów tej marki.

Odwiedź Al Haramain

Okazje w kategorii Fragrances

Najlepsze przecenione oferty w tej kategorii.

Zobacz okazje

Więcej z Papique PL

Świeże propozycje z tego sklepu partnerskiego.

Zobacz Papique PL

Podobne: Fragrances

Więcej opcji z tego samego zamiaru zakupowego, z uporządkowanymi wariantami.

Przeglądaj Fragrances
Odkrywaj dalej

Przydatne linki do kategorii i marek na dalsze zakupy.

Newsletter

Nie przegap żadnej okazji.

Najlepsze zniżki z ponad 40 sklepów w jednym krótkim, cotygodniowym mailu. Bez zakładania konta i bez szumu — wypiszesz się w każdej chwili.

Chcesz dopasować treści? Wybierz swoje zainteresowania →

Zapisując się, akceptujesz naszą Politykę prywatności. Możesz się wypisać w każdej chwili.